دسته بندی پاکت آبی

۰

پاکت آبی ۳۷ : گنبد مینا (پلانتاریوم)

سی و هفتمین جلسه از سلسله برنامه های پاکت آبی

گنبد مینا (پلانتاریوم)، برگزاری در محل پروژه همراه با بازدید

با حضور آقای مهندس امیرمحمد صباحی موسوی و خانم مهندس سمیرا کاتبی

زمان: جمعه ۱۳ بهمن ماه ۱۳۹۶، ساعت ۱۳:۳۰

محل برگزاری: ونک، بزرگراه حقانی، بوستان آب و آتش، گنبد مینا

بیشتر بخوانید
۰

گزارش گردهمایی داوطلب همکاری با کانون

روز پنجشنبه دوم آذر ۱۳۹۶، بر اساس برنامه ریزی قبلی، جلسه ای با حضور چندتن از جوانان داوطلب همکاری با کانون در محل پردیس هنرهای زیبا تشکیل شد.

در ابتدای جلسه آقای مهندس محمدامیر کرامت، عضو هیئت مدیره ی کانون به معرفی کانون و سوابق فعالیت آن پرداختند و از شرکت کنندگان خواستند که انگیزه ی خود را برای همکاری با کانون توضیح دهند.

سپس کلیپی از فعالیتهای کانون پخش شد و پس از آن آقای مهندس مهرداد هاشم زاده، مدیر کارگروه پاکت آبی، در مورد این کارگروه و نحوه ی فعالیت آن صحبت کردند.

بیشتر بخوانید
۰

همایش همکاری داوطلبان با “کانون مهندسان معمار دانشگاه تهران”

 

کانون مهندسان معمار دانشگاه تهران به منظور گسترش فعالیت از تمام علاقمندان فعال

معماری و ساخت به ویژه دانشجویان معماری دعوت به همکاری داوطلبانه می کند

همکاری با یکی از کارگروه های ‏” کانون مهندسان معمار دانشگاه تهران‏ 

صرفا فعالیت علمی- فرهنگی و غیر انتفاعی است

از جمله کارگروه های کانون، “پاکت آبی” با ۳۶ برنامه فکر تا عمل و کارگاه ساخت با همکاری معماران برجسته کشور و موسسات مرتبط و کارگروه های “محیط زیست”، “تاریخ شفاهی” و “مستندسازی” هستند

بیشتر بخوانید
۰

گزارش پاکت آبی ۳۶: دفتر مرکزی ونوس شیشه

سی و ششمین برنامه پاکت آبی، در بیست و ششم مرداد ماه ۱۳۹۶ در محل پروژه، ساختمان اداری-تجاری آرتمیس فرمانیه، توسط کارگروه پاکت آبی کانون مهندسان معمار دانشگاه تهران برگزار شد. پاکت آبی این بار میزبان یکی از معماران خوش فکر و جوان حال حاضر ایران، آقای مهندس رضا نجفیان، مؤسس و مدیر شرکت رنا دیزاین بود. در این برنامه حاضر ایشان به معرفی پروژه طراحی داخلی دفتر شرکت ونوس شیشه که همراه با بازدید از آن برنامه ریزی شده بود، پرداختند.

بیشتر بخوانید
۰

آگهی همکاری با “پاکت آبی”

کارگروه فکر تا عمل “کانون مهندسان معمار دانشگاه تهران” ، “پاکت آبی” به منظور گسترش فعالیت از تمام علاقمندان فعال معماری و ساخت به ویژه دانشجویان معماری دعوت به همکاری آزاد می کند.

کارگروه نامبرده یکی از کارگروه های ” کانون مهندسان معمار دانشگاه تهران” است و صرفاً فعالیت علمی- فرهنگی و غیر انتفاعی دارد. این کارگروه تاکنون ۳۵ برنامه فکر تا عمل و کارگاه ساخت را با همکاری معماران برجسته کشور و مؤسسات مرتبط برگزار کرده است.

بیشتر بخوانید
۰

پاکت آبی ۳۶: دفتر مرکزی ونوس شیشه

سی و ششمین جلسه از سلسله برنامه های پاکت آبی

دفتر مرکزی ونوس شیشه، همراه با بازدید از پروژه

با حضور آقای مهندس رضا نجفیان

زمان: پنجشنبه ۲۶ مردادماه ۱۳۹۶، ساعت ۹ صبح

محل برگزاری: پاسداران شمالی، پایین تر از چهارراه فرمانیه، نارنجستان چهارم، مجتمع اداری تجاری آرتمیس، طبقه ۳

بیشتر بخوانید
۰

گزارش پاکت آبی ۳۵ : مجتمع مسکونی دربند (سی خانه)

سی و پنجمین برنامه پاکت آبی، در بیست و یکم اردیبهشت ماه ۱۳۹۶ در محل پروژه مسکونی دربند توسط کارگروه پاکت آبی کانون مهندسان معمار دانشگاه تهران برگزار شد. پاکت آبی در اولین برنامه امسال خود برای سومین بار میزبان یکی دیگر از معماران خوش فکر معاصر، آقای مهندس علیرضا مشهدی میرزا بود که این بار توضیح از فکر تا عمل و بازدید از پروژه مسکونی دربند (سی خانه) برنامه ریزی شده بود. پیش از این علیرضا مشهدی میرزا در برنامه پاکت آبی ۲۳ از ایده پردازی تا اجرای پروژه خانه آجربافت گفته بود و برنامه پاکت ۲۹ را در قالب کارگاه آجر و با موضوع شناشیر در سال ۹۴ ارائه کرده بود. اما در برنامه ۳۵ مخاطبین علاوه بر شنیدن بحث های نظری مربوطه با بازدید از پروژه سی خانه در فضای اجرا شده کارقرار گرفتند و با جزئیات اجرایی آن از نزدیک آشنا شدند.

بیشتر بخوانید