دسته بندی فعالیت های کانون

۰

همایش همکاری داوطلبان با “کانون مهندسان معمار دانشگاه تهران”

 

کانون مهندسان معمار دانشگاه تهران به منظور گسترش فعالیت از تمام علاقمندان فعال

معماری و ساخت به ویژه دانشجویان معماری دعوت به همکاری داوطلبانه می کند

همکاری با یکی از کارگروه های ‏” کانون مهندسان معمار دانشگاه تهران‏ 

صرفا فعالیت علمی- فرهنگی و غیر انتفاعی است

از جمله کارگروه های کانون، “پاکت آبی” با ۳۶ برنامه فکر تا عمل و کارگاه ساخت با همکاری معماران برجسته کشور و موسسات مرتبط و کارگروه های “محیط زیست”، “تاریخ شفاهی” و “مستندسازی” هستند

داوطلبان همکاری در همایش مرتبط

در تاریخ پنجشنبه ۲/ آذر/۱۳۹۶ از ساعت ۱۰ تا ۱۲

در محل پردیس هنرهای زیبا- کلاس ۳ مرکزی شرکت می کنند

بیشتر بخوانید
۰

گزارش فعالیت شش ماه دوم هیئت مدیره ی کانون

با گذشت حدود یک سال از شروع فعالیت هیئت مدیره ی  هفتم، دومین گزارش از مباحث مطرح شده و مصوبات جلسات و فعالیت های شش ماهه دوم هیئت مدیره به اطلاع اعضای محترم کانون می رسد. یاد آوری می شود گزارش اول در اردیبهشت ۹۶ منتشر شده است.

طی ۱۵ جلسه ی برگزار شده از اردیبهشت ۹۶ تا به امروز موارد زیر مور بحث قرار گرفت:

بیشتر بخوانید
۰

گالری تصاویر

 “گالری تصاویر” شامل عکسهایی خاطره انگیز از مراسم و گردهمایی های برگزار شده توسط کانون مهندسان معمار دانشگاه تهران است.

این مجموعه به تازگی در سایت کانون راه اندازی شده و بتدریج تکمیل خواهد شد.

بیشتر بخوانید
۰

تقدیر از مهندس ایرج کلانتری

کتابخانه ملی در سیزدهمین روز پاییز شاهد مراسمی ویژه با حضور معماران مطرح معاصر برای معرفی خلاقانه‌ترین و بهترین طرح‌های معماری داخلی بود.

بیشتر بخوانید
۰

فراخوان همکاری با کارگروه “پاسداری از محیط زیست” کانون مهندسان معمار دانشگاه تهران

کارگروه پاسداری از محیط زیست “کانون مهندسان معمار دانشگاه تهران”، هم زمان با آغاز مجدد فعالیت و به منظور تجدید سازمان، از تمام علاقمندان فعال حوزه ی معماری و شهرسازی دعوت به همکاری داوطلبانه می کند.

کارگروه نامبرده یکی از کارگروه های “کانون مهندسان معمار دانشگاه تهران” است و صرفاً فعالیت علمی- فرهنگی و غیر انتفاعی دارد. این کارگروه از سال ۱۳۸۴ تشکیل شده ولی در سال های اخیر کمتر فعال بوده است.

بیشتر بخوانید
۰

کارگروه محیط زیست کانون

اعضای علاقمند کانون، در تلاش تجدید سازمان و شروع به کار مجدد کارگروه تخصصی “پاسداری از محیط زیست” هستند. به همین منظور از حدود دوماه پیش جلساتی باحضور علاقمندان تشکیل شده تا بستر مناسب برای فعالیت این کارگروه فراهم شود.

این کارگروه با نام کارگروه تخصصی “پاسداری از میراث طبیعی و فرهنگی” از سال ۱۳۸۴، در راستای تحقق بند ۹ مادۀ ۱۷ اساسنامۀ کانون شروع به فعالیت کرد و در طول ۵ سال منشأ اثرات قابل توجهی در مباحث مرتبط بود ولی در سالهای اخیر این کارگروه کمتر فعال بوده است.

بیشتر بخوانید
۰

گزارش پاکت آبی ۳۶: دفتر مرکزی ونوس شیشه

سی و ششمین برنامه پاکت آبی، در بیست و ششم مرداد ماه ۱۳۹۶ در محل پروژه، ساختمان اداری-تجاری آرتمیس فرمانیه، توسط کارگروه پاکت آبی کانون مهندسان معمار دانشگاه تهران برگزار شد. پاکت آبی این بار میزبان یکی از معماران خوش فکر و جوان حال حاضر ایران، آقای مهندس رضا نجفیان، مؤسس و مدیر شرکت رنا دیزاین بود. در این برنامه حاضر ایشان به معرفی پروژه طراحی داخلی دفتر شرکت ونوس شیشه که همراه با بازدید از آن برنامه ریزی شده بود، پرداختند.

بیشتر بخوانید