۰

گزارش گردهمایی داوطلب همکاری با کانون

روز پنجشنبه دوم آذر ۱۳۹۶، بر اساس برنامه ریزی قبلی، جلسه ای با حضور چندتن از جوانان داوطلب همکاری با کانون در محل پردیس هنرهای زیبا تشکیل شد.

در ابتدای جلسه آقای مهندس محمدامیر کرامت، عضو هیئت مدیره ی کانون به معرفی کانون و سوابق فعالیت آن پرداختند و از شرکت کنندگان خواستند که انگیزه ی خود را برای همکاری با کانون توضیح دهند.

سپس کلیپی از فعالیتهای کانون پخش شد و پس از آن آقای مهندس مهرداد هاشم زاده، مدیر کارگروه پاکت آبی، در مورد این کارگروه و نحوه ی فعالیت آن صحبت کردند.

خانم مهندس زینب محمدی و آقای مهندس امیرعلی طوسی (از اعضای فعال و صمیمی کارگروه پاکت آبی) دمویی را در مورد روند اجرایی برنامه های پاکت آبی و معرفی همکاران کارگروه تهیه کرده بودند که ضمن توضیحات خانم محمدی پخش شد.

سپس آقای مهندس اخلاص پور (عضو هیئت مدیره ی کانون) بعد از ارائه ی توضیحاتی، پرسشنامه ای را بین حاضران توزیع کردند. در انتها نیز کلیپ کوتاهی از برنامه های اجرا شده توسط کارگروه پاکت آبی به نماش در آمد.

جلسه در فضایی صمیمی و پس از گپ و گفت های میان داوطلبان و نمایندگان کانون، به اتمام رسید.

هیئت مدیره ی کانون امیدوارند حضور این جوانان به عنوان بازوهای اجرایی در کارگروه ها، موجب گشایش فصل جدیدی در فعالیتهای کانون بشود.

 

پاسخ دهید

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

8,340 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

فارسی سازی قالب تم وردپرس